Plan Zajęć Grupowych

PLAN ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH 2017/2018

                                Cykl sześcioletni

 Klasa I / 6

            Wtorek, 16:20 – 17:50 – Kształcenie słuchu, rytmika, sala 22, Andrzej Czernik,

            Piątek, 16:15 – 17:00 – Kształcenie słuchu, rytmika, sala 22, Andrzej Czernik,

 Klasa II A / 6

            Wtorek, 14:45 – 16:15 – Kształcenie słuchu, rytmika, sala 22, Andrzej Czernik,

            Piątek, 17:15 – 18:00 – Kształcenie słuchu, rytmika, sala 22, Andrzej Czernik,

 Klasa II B / 6

            Poniedziałek, 16:25 – 17:10 – Kształcenie słuchu, rytmika, sala 22, Andrzej Czernik,

            Piątek, 14:45 – 16:15 – Kształcenie słuchu, rytmika, sala 22, Andrzej Czernik,

 Klasa III / 6

            Czwartek, 14:45 – 17:00 – Kształcenie słuchu, rytmika, sala 22, Paulina Dąbal-Jedlińska,

 Klasa IV / 6

            Poniedziałek, 16:15 – 17:00 – Audycje muzyczne, sala 16, Marzena Czernik

                                        17:15 – 18:45 – Chór, sala koncertowa, Andrzej Czernik, Marzena Czernik,

            Czwartek, 17:15 – 19:00 – Kształcenie słuchu, sala 22, Paulina Dąbal-Jedlińska

 Klasa V / 6

            Poniedziałek, 17:15 – 18:45 – Chór, sala koncertowa, Andrzej Czernik, Marzena Czernik,

            Wtorek, 18:00 – 18:45 – Kształcenie słuchu, sala 22, Andrzej Czernik,

            Piątek, 17:15 – 18:00 – Audycje muzyczne, sala 16, Marzena Czernik,

                           18:00 – 18:45 – Kształcenie słuchu, sala 22, Andrzej Czernik,

 Klasa VI / 6

            Poniedziałek, 17:15 – 18:45 – Chór, sala koncertowa, Andrzej Czernik, Marzena Czernik,

            Środa,   17:45 – 18:30 – Kształcenie słuchu, sala 16, Marzena Czernik,

                            18:30 – 19:15 – Audycje muzyczne, sala 16, Marzena Czernik,

            Piątek, 18:00 – 18:45 – Kształcenie słuchu, sala 16, Marzena Czernik,

                                 Cykl czteroletni

 Klasa I A / 4

            Poniedziałek, 14:45 – 15:30 – Kształcenie słuchu, sala 16, Marzena Czernik,

            Środa, 17:00 – 17:45 – Kształcenie słuchu, sala 16, Marzena Czernik,

 Klasa I B / 4

            Poniedziałek, 15:30 – 16:15 – Kształcenie słuchu, sala 16, Marzena Czernik,

            Środa, 14:30 – 15:15 – Kształcenie słuchu, sala 16, Marzena Czernik,

 Klasa II A / 4

            Poniedziałek, 17:15 – 18:45 – Chór, sala koncertowa, Andrzej Czernik, Marzena Czernik,

            Wtorek, 14:45 – 15:30 – Kształcenie słuchu, sala 16, Marzena Czernik,

            Piątek, 15:30 – 16:15 – Kształcenie słuchu, sala 16, Marzena Czernik,

                           16:15 – 17:00 – Audycje muzyczne, sala 16, Marzena Czernik,

 Klasa II B / 4

            Poniedziałek, 17:15 – 18:45 – Chór, sala koncertowa, Andrzej Czernik, Marzena Czernik,

            Środa, 15:15 – 16:00 – Kształcenie słuchu, sala 16, Marzena Czernik,

                           16:00 – 16:45 – Audycje muzyczne, sala 16, Marzena Czernik,

            Piątek, 14:45 – 15:30 – Kształcenie słuchu, sala 16, Marzena Czernik,

 Klasa III A / 4

            Poniedziałek, 17:15 – 18:45 – Chór, sala koncertowa, Andrzej Czernik, Marzena Czernik,

            Wtorek, 15:30 – 16:15 – Kształcenie słuchu, sala 16, Marzena Czernik,

                             16:15 – 17:00 – Audycje muzyczne, sala 16, Marzena Czernik,

            Czwartek, 16:15 – 17:00 – Kształcenie słuchu, sala 16, Marzena Czernik,

 Klasa III B / 4

            Poniedziałek, 17:15 – 18:45 – Chór, sala koncertowa, Andrzej Czernik, Marzena Czernik,

            Wtorek, 17:15 – 18:00 – Kształcenie słuchu, sala 16, Marzena Czernik,

            Czwartek, 14:45 – 15:30 – Audycje muzyczne, sala 16, Marzena Czernik,

                                 15:30 – 16:15 – Kształcenie słuchu, sala 16, Marzena Czernik,

 Klasa IV / 4

            Poniedziałek, 17:15 – 18:45 – Chór, sala koncertowa, Andrzej Czernik, Marzena Czernik,

            Wtorek, 18:00 – 18:45 – Kształcenie słuchu, sala 16, Marzena Czernik,

            Czwartek, 17:15 – 18:00 – Kształcenie słuchu, sala 16, Marzena Czernik,

                                 18:00 – 18:45 – Audycje muzyczne, sala 16, Marzena Czernik,