Absolwenci 1990-2000

Absolwenci 1999/2000

Biernat Paweł – akordeon J. Różański
Buczek Emilia – akordeon I. Wołowska
Buczko Łukasz – fortepian A. Rabiej
Dzido Joanna – fortepian D. Grasza
Dziewulska Kornelia – fortepian D. Grasza
Kidaj Paweł – akordeon I. Wołowska
Kordas Iwona – fortepian A. Wójcik
Kot Anna – fortepian A. Wójcik
Kusz Katarzyna – fortepian D. Grasza, A. Rabiej
Lalik Anna – akordeon I. Wołowska
Małysa Wojciech – akordeon D. Bogdanowicz
Mazurek Kinga – skrzypce K. Stopa
Niemiec Sławomir – skrzypce E. Gontarz
Pawłowska Małgorzata – fortepian A. Wójcik
Puźniak Agnieszka – fortepian M. Jasińska?Zań
Różańska Mariola – fortepian D. Grasza
Smędra Sebastian – fortepian A. Wójcik
Staszczak Łukasz – akordeon J. Różański
Suszko Łukasz – gitara A. Ziółkowski
Sykuła Joanna – fortepian M. Jasińska?Zań
Cis Radosław – trąbka G. Barcicka
Garbacz Grzegorz – perkusja Cz. Pachuta
Łukaszczyk Wioletta – flet J. Wajrak
Maciocha Marta – flet J. Wajrak
Odrzywolski Adam – trąbka G. Barcicka
Odrzywolski Tomasz – perkusja Cz. Pachuta
Szponar Anna – róg G. Barcicka
Wołowski Adam – saksofon W. Mazurek
Mazur Piotr – akordeon J. Różański
Żmijan Michał – gitara A. Ziółkowski

Absolwenci 1998/1999

Buczko Katarzyna – fortepian D. Grasza, A. Rabiej
Bulińska Magdalena – fortepian B. Kukiełka
Gębal Izabela – fortepian A. Rabiej
Hajduk Adrian – akordeon D. Bogdanowicz
Kot Maciej – fortepian B. Kukiełka
Kurzyński Andrzej – fortepian B. Bednarska
Litwiniuk Agnieszka – fortepian M. Jasińska?Zań
Mazurek Krzysztof – akordeon D. Bogdanowicz
Mróz Sylwia – fortepian D. Grasza
Sokal Bartłomiej – akordeon I. Wołowska
Swacha Marta – akordeon I. Wołowska
Buchajski Paweł – saksofon W. Mazurek
Buchajski Piotr – klarnet W. Mazurek
Buczek Elżbieta – klarnet W. Mazurek
Czyrw Daniel – akordeon J. Różański
Korczak Patrycja – flet J. Wajrak
Kotyła Sławomir – trąbka G. Barcicka
Mulawa Małgorzata – saksofon W. Mazurek
Nawrocki Mariusz – klarnet W. Mazurek
Blacha Aneta – gitara A. Ziółkowski
Bordzań Maria – róg G. Barcicka
Gil Małgorzata – gitara A. Ziółkowski
Nawrocka Elżbieta – saksofon W. Mazurek
Szymanik Wojciech – perkusja Cz. Pachuta
Welc Krzysztof – saksofon W. Mazurek

Absolwenci 1997/1998

Arciszewska Barbara – fortepian M. Jasińska?Zań
Barcal Karol – fortepian D. Grasza
Bździuch Marzena – flet J. Wajrak
Król Emilia – fortepian A. Rabiej
Kołodziej Anna – fortepian B. Kukiełka
Litwiniuk Anna – skrzypce E. Gontarz
Niściur Joanna – fortepian D. Grasza
Szewczyk Mariusz – perkusja Cz. Pachuta
Rak Agnieszka – fortepian B. Kukiełka
Rzeźnik Jakub – fortepian B. Kukiełka
Atras Andrzej – saksofon W. Mazurek
Cis Krzysztof – róg G. Barcicka
Cis Michał – perkusja Cz. Pachuta
Garbacz Marcin – perkusja Cz. Pachuta
Garbacz Sławomir – perkusja Cz. Pachuta
Jarszak Katarzyna – gitara A. Ziółkowski
Jarszak Magdalena – flet J. Wajrak
Koń Dariusz – akordeon J. Różański
Korpal Gabriela – gitara A. Ziółkowski
Łukasik Łukasz – klarnet W. Mazurek
Miksza Małgorzata – flet J. Wajrak
Padiasek Tomasz – akordeon D. Bogdanowicz
Wolanin Grzegorz – klarnet W. Mazurek

Absolwenci 1996/1997

Bazan Anna – fortepian A. Rabiej
Bulicz Agnieszka – fortepian A. Rabiej
Buchajska Agata – róg G. Barcicka
Furmanek Paweł – fortepian A. Rabiej
Godzisz Agata – fortepian B. Kukiełka
Kaproń Patrycja – fortepian W. Zając
Kwiatkowska Monika – fortepian D. Grasza
Nizio Izabela – skrzypce E. Gontarz
Piskorska Ewelina – fortepian B. Kukiełka
Suskiewicz Aleksandra – fortepian B. Kukiełka
Szado Ewelina – fortepian A. Rabiej
Blicharz Anna – flet J. Wajrak
Czerniak Piotr – perkusja Cz. Pachuta
Czuchra Krzysztof – akordeon D. Bogdanowicz
Ćwikła Łukasz – flet J. Wajrak
Litwin Dawid – saksofon W. Mazurek
Litwin Łukasz – gitara A. Ziółkowski
Kaczor Piotr – akordeon D. Bogdanowicz
Klucha Tomasz – perkusja Cz. Pachuta
Matuszak Janusz – róg G. Barcicka
Maciocha Łukasz – gitara A. Ziółkowski
Markiewicz Katarzyna – fortepian A. Rabiej
Papierz Remigiusz – trąbka G. Barcicka
Padiasek Janusz – akordeon D. Bogdanowicz

Absolwenci 1995/1996

Chodkiewicz Anna – fortepian A. Wójcik
Ćwikła Elżbieta – skrzypce E. Gontarz
Grabias Agnieszka – fortepian A. Wójcik
Kaszczuk Ewa – skrzypce E. Gontarz
Kmieć Iwona – skrzypce E. Gontarz
Kruk Joanna – fortepian W. Zając
Kruk Marcin – fortepian W Zając
Król Magdalena – fortepian D. Grasza
Iwańczuk Magdalena – skrzypce E. Gontarz
Sosin Michał – fortepian W. Zając
Różański Krzysztof – akordeon D. Bogdanowicz
Różańska Anna – flet J. Wajrak
Zub Estera – fortepian A. Wójcik
Charkot Zbigniew – saksofon W. Mazurek
Fałkiewicz Michał – saksofon W. Mazurek
Fil Korneliusz – fortepian B. Nowak
Fusiarz Jacek – perkusja Cz. Pachuta
Jakubiec Krzysztof – saksofon W. Mazurek
Okoń Ewa – flet J. Wajrak
Rymarz Tomasz – akordeon D. Bogdanowicz
Sokal Arkadiusz – perkusja Cz. Pachuta

Absolwenci 1994/1995

Borsuk Dorota – skrzypce E. Gontarz
Czapla Waldemar – akordeon J. Różański
Gębala Katarzyna – fortepian M. Jasińska?Zań
Kołodziejczyk Paweł – akordeon I. Wołowska
Kurek Anna – akordeon I. Wołowska
Kurzyński Tomasz – akordeon I. Wołowska
Łopuch Mariusz – akordeon I. Wołowska
Okoń Ewa – skrzypce E. Gontarz
Paszko Agata – fortepian A. Rabiej
Przytuła Bożena – fortepian W. Zając
Skorupa Natalia – skrzypce E. Gontarz
Szczepaniak Karina – fortepian A. Rabiej
Wiśniewska Anna – akordeon I. Wołowska
Bazan Agnieszka – flet J. Wajrak
Byczuk Radosław – gitara A. Ziółkowski
Litwin Ewa – flet J. Wajrak
Kanty Karina – akordeon J. Różański
Kowal Adam – saksofon W. Mazurek
Kowal Robert – akordeon D. Bogdanowicz
Mogielnicki Paweł – klarnet W. Mazurek
Mogielnicki Tomasz – trąbka G. Barcicka
Mydlak Monika – fortepian M. Jasińska? Zań
Paluch Elżbieta – skrzypce E. Gontarz
Pawelec Mariusz – akordeon J. Różański
Pieczykolan Elżbieta – skrzypce E. Gontarz
Rak Marek – klarnet W. Mazurek
Senderek Józef – perkusja Cz. Pachuta
Wolanin Justyna – flet J. Wajrak

Absolwenci 1993/1994

Blicharz Piotr – akordeon D. Bogdanowicz
Cios Anna – fortepian A. Wójcik
Cudziło Tomasz – fortepian D. Grasza
Garbacz Monika – fortepian A. Wójcik
Flis Andrzej – klarnet W. Mazurek
Łęcki Robert – klarnet W. Mazurek
Kapka Piotr – fortepian W. Zając
Kuś Waldemar – fortepian A. Wójcik
Kordowicz Łukasz – trąbka Cz. Nizio
Mazurek Małgorzata – fortepian A. Wójcik
Mucha Agata – fortepian A. Wójcik
Mirkiewicz Katarzyna – fortepian W. Sidoruk
Piętak Krzysztof – fortepian B. Kukiełka
Różańska Halina – fortepian D. Grosza
Różański Rafał – akordeon J. Różański
Ryczko Artur – akordeon J. Różański
Senderek Gabriel – skrzypce E. Gontarz
Stręciwilk Albin – akordeon D. Bogdanowicz
Stręciwilk Jacek – fortepian A. Wójcik
Szewc Sylwia – fortepian A. Wójcik
Szulc Michał – fortepian D. Grasza
Trybalski Paweł – akordeon I. Wołowska
Wołowska Magdalena – fortepian A. Wójcik
Ziembicka Anna – fortepian A. Wójcik
Biczak Konrad – perkusja Cz. Pachuta
Gil Patrycja – flet J.Wajrak
Golec Agnieszka – akordeon J. Różański
Grasza Małgorzata – fortepian D. Grasza
Lelonek Marcin – klarnet W. Mazurek
Ławniczek Małgorzata – akordeon I. Wołowska
Łęcka Barbara – akordeon I. Wołowska
Majewska Eliza – gitara W. Zając
Makarowska Anna – fortepian W. Zając
Padiasek Anna – fortepian M. Jasińska?Zań
Piróg Arkadiusz – klarnet W. Mazurek
Maciocha Remigiusz – róg G. Barcicka
Skorupa Matylda – skrzypce E. Gontarz
Szymanik Adam – róg G. Barcicka
Welc Kinga – fortepian D. Grasza
Wolanin Grzegorz – klarnet W. Mazurek
Zań Małgorzata – gitara W. Zając

Absolwenci 1992/1993

Buchajski Marek – trąbka Cz. Nizio
Cieplechowicz Monika – fortepian A. Rabiej
Deryło Andrzej – fortepian D. Grasza
Fusiarz Ewa – fortepian D. Grasza
Gębala Maciej – fortepian M. Jasińska?Zań
Kaczor Sławomir – gitara W. Zając
Kołodziej Agnieszka – fortepian J. Wajrak
Kaproń Kamil – akordeon J. Różański
Krużel Mira – fortepian M. Jasińska?Zań
Łukasik Małgorzata – fortepian A. Rabiej
Nizio Elżbieta – fortepian A. Rabiej
Prochowska Magdalena – fortepian D.Grasza
Paluch Adam – akordeon D. Bogdanowicz
Sulowska Edyta – akordeon I. Wołowska
Wołoszyn Agata – fortepian J. Wajrak
Zając Michał – fortepian W. Zając
Zub Maria – fortepian A. Wójcik
Bastrzyk Paweł – akordeon I. Wołowska
Borsuk Beata – fortepian J. Wajrak
Brzezińska Agnieszka – fortepian M. Jasińska?Zań
Bździuch Tomasz – akordeon I. Wołowska
Bździuch Wojciech – perkusja Cz. Pachuta
Cichocka Barbara – fortepian P. Koper
Czapla Marcin – akordeon J. Różański
Dołomisiewicz Krzysztof – akordeon I. Wołowska
Dumała Agnieszka – fortepian A. Rabiej
Idzik Anna – flet J. Wajrak
Karpiuk Tomasz – perkusja Cz. Pachuta
Stelmach Rafał – akordeon I. Wołowska
Ryczko Edyta – fortepian P. Koper
Termena Artur – akordeon I. Wołowska
Widz Eliza – flet J. Wajrak
Widz Marcin – fortepian B. Kukiełka
ABSOLWENCI 1991/1992
Cios Karol – fortepian – M. Jasińska?Zań
Dzido Anna – fortepian A. Rabiej
Kozakiewicz Aneta – fortepian D. Grasza
Maciocha Arleta – fortepian P. Koper
Oszajca Anna – fortepian A. Rabiej
Pić Magdalena – fortepian J. Wajrak
Pintal Łukasz – fortepian W. Zając
Siwiela Tomasz – akordeon S. Wołowski
Szado Sylwia – fortepian A. Rabiej
Więcław Iwona – fortepian A. Rabiej
Bogdanowicz Mariusz – saksofon W. Mazurek
Dadej Dariusz – saksofon W. Mazurek
Kołodziej Piotr – akordeon J. Różański
Kniaź Andrzej – saksofon W. Mazurek
Kuś Monika – fortepian P. Koper
Skuba Piotr – akordeon J. Różański
Szeląg Remigiusz – klarnet W. Mazurek
Wolanin Anna – gitara W. Zając
Zygmunt Artur – saksofon W. Mazurek

Absolwenci 1990/1991

Ćwikła Izabela – fortepian M. Jasińska?Zań
Deryło Alina – fortepian A. Rabiej
Hucik Nina – fortepian D. Grasza
Kowal Marcin – fortepian H. Nizio
Mytych Barbara – fortepian M. Jasińska?Zań
Szozda Andrzej – fortepian M. Jasińska?Zań
Szwed Sylwia – fortepian D. Grasza
Wołoszyn Edyta – flet J. Wajrak
Wróblewski Adam – trąbka Cz. Nizio
Łukasik Piotr – róg Cz. Nizio
Kniaź Jerzy – trąbka Cz. Nizio
Konefał Mirosław – akordeon J. Różański
Kutyła Bartłomiej – klarnet W. Mazurek
Marcinkiewicz Krzysztof – trąbka Cz. Nizio
Porzuc Renata – fortepian D. Grasza
Świerzak Mirosław – gitara W. Zając
Zygmunt Katarzyna – fortepian M. Jasińska?Zań
Zygmunt Marzena – fortepian M. Jasińska?Zań