Absolwenci 2000-2010

Absolwenci 2009/2010

Cykl sześcioletni

Dolina Michał – akordeon Dariusz Bogdanowicz
Grzywna Karolina – fortepian Beata Kukiełka
Jargieło Anna – skrzypce Maksym Kucharuk
Koman Magda – fortepian Beata Kukiełka
Koszałka Izabela – fortepian Tetyana Kukharuk
Kusiak Aleksandra – fortepian Danuta Grasza
Łokaj Agnieszka – fortepian Tetyana Kukharuk
Pluta Martyna – gitara Iwona Grabowska
Rapa Olga – fortepian Anatolii Korol
Róg Justyna – gitara Iwona Grabowska
Socha Piotr – gitara Iwona Grabowska
Tchórzewska Anna – fortepian Anatolii Korol
Tutka Aleksandra – fortepian Beata Kukiełka

Cykl czteroletni

Branewska Justyna – akordeon Jarosław Kloc
Bździuch Katarzyna – saksofon Wiesław Mazurek
Chołyst Adam – perkusja Czesław Pachuta
Hopko Izabela – wiolonczela Katarzyna Kot – Tymura
Kulińska Natalia – klarnet Zbigniew Biliński
Kustrzyk Jolanta – klarnet Zbigniew Biliński
Lipińska Debora – flet Józef Wajrak
Majcher Michał – gitara Iwona Grabowska
Matuszak Krystian – akordeon Dariusz Bogdanowicz
Nowak Krystian – klarnet Zbigniew Biliński
Pietrzniak Katarzyna – wiolonczela Katarzyna Kot – Tymura
Powęzka Katarzyna – flet Józef Wajrak
Różański Marcin – trąbka Janusz Kiecana
Socha Sylwia – akordeon Jarosław Kloc
Szczygielski Paweł – akordeon Jarosław Kloc
Wajrak Liliana – wiolonczela Katarzyna Kot -Tymura
Wojdyła Marcin – trąbka Janusz Kiecana

Absolwenci 2008/2009

Cykl sześcioletni

Daśko Sylwia – fortepian Anatolij Korol
Derylak Gabriela – fortepian Danuta Grasza
Dudko Piotr – fortepian Anatolij Korol
Frączek Martyna – fortepian Tatiana Kukharuk
Garbacka Michalina – skrzypce Maksym Kucharuk
Grabowski Patryk – akordeon Jarosław Kloc
Kraczek Agata – fortepian Anna Rabiej
Małyszek Monika – fortepian Danuta Grasza
Muda Magdalena – fortepian Beata Kukiełka
Osuch Aneta – fortepian Maria Jasińska – Zań
Osuch Kamila – skrzypce Maksym Kucharuk
Paszkowska Izabela – fortepian Anatolij Korol
Piętak Patrycja – fortepian Beata Kukiełka
Ryczek Beata – fortepian Anatolij Korol
Ryczek Marek – gitara Iwona Grabowska
Urbaś Eryk – akordeon Jarosław Kloc
Urbaś Sebastian – akordeon Jarosław Kloc
Wójcik Magdalena – fortepian Tatiana Kukharuk
Zdzioch Jakub – fortepian Danuta Grasza

Cykl czteroletni

Bielesz Agata – saksofon Wiesław Mazurek
Bryk Andrzej – perkusja Czesław Pachuta
Burak Paweł – trąbka Janusz Kiecana
Głąb Emilia – flet Józef Wajrak
Koczara Monika – flet Józef Wajrak
Mielech Paweł – akordeon Dariusz Bogdanowicz
Rasiński Michał – saksofon Wiesław Mazurek
Stańska Katarzyna – saksofon Wiesław Mazurek
Szelestowska Natalia – saksofon Wiesław Mazurek
Szuper Katarzyna – akordeon Dariusz Bogdanowicz
Woźnica Anna – gitara Iwona Grabowska

Absolwenci 2007/2008

Bąk Aleksandra – fortepian R. Gadaj
Grurzyńska Marlena – fortepian M. Jasińska?Zań
Jurewicz Joanna – fortepian A.Korol
Małek Magdalena – flet J. Wajrak
Małek Marcin – fortepian D. Grasza
Przytuła Bartosz – fortepian A. Korol
Safin Anna – skrzypce M. Kucharuk
Sitarz Małgorzata – fortepian M. Jasińska?Zań
Skakuj Oktawia – fortepian A. Rabiej
Snopek Monika – fortepian R. Gadaj
Wasąg Anna – akordeon J. Kloc
Wojtak Aleksandra – fortepian A. Rabiej
Balicki Szymon – perkusja Cz. Pachuta
Biernat Patrycja – flet J. Wajrak
Brzeziński Jakub – perkusja Cz. Pachuta
Kornik Marek – saksofon W. Mazurek
Lipiński Bartosz – gitara I. Grabowska
Margol Łukasz – saksofon W. Mazurek
Rak Michał – saksofon W. Mazurek
Rogowski Arkadiusz – gitara I. Grabowska

Absolwenci 2006/2007

Cap Paweł – fortepian A. Korol
Długosz Agata – skrzypce M. Kucharuk
Frączek Kornel – fortepian A. Rabiej
Hadacz Edyta – fortepian A. Korol
Kołodziej Magdalena – fortepian A. Korol
Mach Katarzyna – fortepian D. Grasza
Stelmach Marcin – akordeon J. Kloc
Bartoń Kamil – trąbka G. Barcicka
Blacha Dominik – flet J. Wajrak
Cis Dominika – róg G. Barcicka
Kimak Adam – akordeon D. Bogdanowicz
Mazur Dagmara – gitara I. Grabowska
Nizio Dorota – flet J. Wajrak
Palikot Aleksandra – saksofon W. Mazurek
Paszko Jacek – perkusja Cz. Pachuta
Rabiej Barbara – flet J. Wajrak
Ryczko Mariusz – saksofon W. Mazurek

Absolwenci 2005/2006

Blacha Łukasz – saksofon W. Mazurek
Blicharz Aleksandra – gitara A. Ziółkowski
Bździuch Mateusz – trąbka G. Barcicka
Deryło Piotr – perkusja Cz. Pachuta
Dycha Paweł – gitara I. Grabowska
Grabias Mateusz – perkusja Cz. Pachuta
Grurzyński Szymon – gitara I. Grabowska
Hawryło Grzegorz – saksofon W. Mazurek
Łęcka Paulina – gitara A. Ziółkowski
Małek Edyta – róg G. Barcicka
Paluch Katarzyna – akordeon J. Kloc
Pietrzyk Diana – flet J. Wajrak
Róg Tomasz – klarnet W. Mazurek
Rybak Mateusz – trąbka G. Barcicka
Skiba Paweł – akordeon J. Kloc
Skiba Paulina – gitara I. Grabowska
Socha Sylwia – flet J. Wajrak
Snopek Kamila – gitara I. Grabowska
Taczała Aleksandra – gitara A. Ziółkowski
Wojtak Wojciech – akordeon J. Kloc
Balicka Jowita – skrzypce E. Gontarz
Buczak Marcin – fortepian B. Kukiełka
Brzyski Łukasz – fortepian M. Jasińska?Zań
Derylak Aleksandra – flet J. Wajrak
Hasiec Katarzyna – flet J. Wajrak
Krzemiendak Agata – akordeon D. Bogdanowicz
Litwin Mateusz – akordeon D. Bogdanowicz
Łuszczak Natalia – fortepian A. Korol
Małyszek Małgorzata – fortepian A. Rabiej
Matuszak Ilona – fortepian D. Grosza
Okoń Małgorzata – fortepian A. Wójcik
Pietrzniak Katarzyna – fortepian M. Jasińska?Zań
Rabiej Jakub – gitara A. Ziółkowski
Rak Korneliusz – fortepian A. Rabiej
Wajrak Liliana – skrzypce E. Gontarz
Wajrak Robert – fortepian A. Rabiej

Absolwenci 2004/2005

Barcal Krzysztof – trąbka G. Barcicka
Burak Andrzej – trąbka G. Barcicka
Chyrzyński Łukasz – akordeon D. Bogdanowicz
Dycha Piotr – klarnet W. Mazurek
Litwin Przemysław – akordeon J. Kloc
Maciocha Przemysław – róg G. Barcicka
Mazur Ewelina – saksofon W. Mazurek
Pazyna Marcin – trąbka G. Barcicka
Sowa Marcin – saksofon W. Mazurek
Bergiel Małgorzata – fortepian D. Grasza
Bryk Andrzej – akordeon J. Kloc
Fus Barbara – fortepian A.Wójcik
Głąb Emilia – fortepian A. Korol
Kołodziej Rafa – fortepian M.Jasińska?Zań
Krzemiendak Łukasz – akordeon D. Bogdanowicz
Małyszek Ewa – fortepian B. Kukiełka
Mazur Katarzyna – fortepian D. Grasza
Mękal Małgorzata – akordeon J. Kloc
Mróz Bartłomiej – akordeon J. Kloc

Absolwenci 2003/2004

Adamek Magdalena – gitara A. Ziółkowski
Balicki Szymon – fortepian A. Korol
Koszel Paweł – fortepian A. Wójcik
Krauz Piotr – fortepian B. Kukiełka
Kulik Damian – akordeon D. Bogdanowicz
Maciocha Agnieszka – fortepian B. Kukiełka
Maciocha Marta – gitara A. Ziółkowski
Małysa Kamil – fortepian A. Rabiej
Małyszek Anna – fortepian A. Rabiej
Mielcarz Jakub – akordeon D. Bogdanowicz
Piętak Paulina – fortepian B. Kukiełka
Ryczko Mariusz – akordeon D. Bogdanowicz
Skakuj Karolina – fortepian B. Kukiełka
Szozda Agnieszka – skrzypce E. Gontarz
Szymanek Agnieszka – fortepian B. Kukiełka
Swierczyńska Maja – fortepian A. Rabiej
Węgrzyn Emil – fortepian A. Wójcik
Wiśniewska Justyna – gitara I. Grabowska
Bucior Karol – saksofon W. Mazurek
Daśko Marzena – gitara A. Ziółkowski
Kret Michał – klarnet W. Mazurek
Kruk Łukasz – trąbka G. Barcicka
Róg Radosław – saksofon W. Mazurek
Stelmach Sabina – saksofon W. Mazurek
Węgrzyn Nicola – trąbka G. Barcicka
Zając Rafał – perkusja Cz. Pachuta

Absolwenci 2002/2003

Cios Marzena – akordeon J. Kloc
Dudko Aleksandra – gitara I. Grabowska
Flis Ewa – fortepian B. Kukiełka
Grasza Bartłomiej – akordeon D. Bogdanowicz
Jachimowska Ewa – fortepian A. Rabiej
Komadowska Ewa – akordeon D. Bogdanowicz
Krukowska Agata – gitara I. Grabowska
Małek Bartłomiej – fortepian A. Wójcik
Nizio Dorota – fortepian A. Rabiej
Polańska Joanna – gitara A. Ziółkowski
Rabiej Barbara – fortepian M. Jasińska?Zań
Rabiej Szymon – gitara I. Grabowska
Rak Agnieszka – fortepian A. Rabiej
Wiśniewski Piotr – akordeon J. Kloc
Król Paula – fortepian B. Kukiełka
Cis Bartłomiej – saksofon W. Mazurek
Ćwikła Tomasz – perkusja Cz. Pachuta
Grabias Kamil – perkusja Cz. Pachuta
Grabias Mateusz – flet J. Wajrak
Grurzyńska Paulina – flet J. Wajrak
Hajko Grzegorz – perkusja Cz. Pachuta
Krawczyk Jakub – trąbka G. Barcicka
Małek Grzegorz – klarnet W. Mazurek
Przytuła Łukasz – akordeon I. Wołowska
Rak Mateusz – klarnet W. Mazurek
Szozda Anna – flet J. Wajrak
Świś Michał – saksofon W. Mazurek

Absolwenci 2001/2002

Blicharz Sylwia – gitara A. Ziółkowski
Borowy Tomasz – fortepian A. Rabiej
Borsuk Joanna – fortepian M. Jasińska?Zań
Gil Arkadiusz – akordeon D. Bogdanowicz
Grabias Monika – fortepian A. Wójcik
Grasza Michał – akordeon I. Wołowska
Jamińska Dominika – gitara A. Ziółkowski
Kukiełka Karolina – gitara A. Ziółkowski
Litwin Magdalena – fortepian A. Król
Maciocha Agnieszka – fortepian A. Wójcik
Małysa Paweł – fortepian M. Jasińska?Zań
Mazurek Edyta – fortepian P. Stopa
Obszańska Agnieszka – akordeon I. Wołowska
Obszańska Anna – akordeon J. Różański
Obszyński Andrzej – akordeon J. Kloc
Pachuta Alicja – skrzypce E. Gontarz
Paluch Marta – fortepian A. Wójcik
Rak Emilia – skrzypce E. Gontarz
Smędra Kami – fortepian A. Wójcik
Wajrak Wojciech – fortepian D. Grasza
Blicharz Tomasz – akordeon D. Bogdanowicz
Kmieć Magdalena – flet J. Wajrak
Kornik Łukasz – akordeon J. Różański
Kotyła Robert – klarnet W. Mazurek
Marzec Magdalena – flet J. Wajrak
Suszko Joanna – flet J. Wajrak
Szozda Ewa – flet J. Wajrak
Szymczak Grzegorz – róg G. Barcicka
Pieczonka Grzegorz – trąbka G. Barcicka

Absolwenci 2000/2001

Budzyński Michał – akordeon D. Bogdanowicz
Jabłoński Piotr – fortepian B. Kukiełka
Koszałka Ewelina – fortepian A. Wójcik
Kruk Emilia – fortepian M. Jasińska?Zań
Król Joanna – fortepian A. Wójcik
Krystosik Barbara – fortepian A. Wójcik
Pyć Małgorzata – akordeon I. Wołowska
Szymanik Kaja – fortepian D. Grasza
Wolska Anna – fortepian A. Rabiej
Woźnica Ewa – fortepian D. Grasza
Cis Krzysztof – perkusja Cz. Pachuta
Cis Michał – puzon H. Nizio