*********W DNIACH 05 - 09 GRUDNIA ZAJĘCIA Z P. DARIUSZEM BOGDANOWICZEM SĄ ODWOŁANE********W DNIACH 05 - 07 GRUDNIA ZAJĘCIA Z P. TATIANĄ KUCHARUK SĄ ODWOŁANE********

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Absolwenci 2018/2019

ABSOLWENCI PSM I  stopnia w Biłgoraju

w roku szkolnym 2018/2019

 

   Klasa VI cykl sześcioletni

  1. Biernacka Anna   - fortepian         Markiyan Popil
  2. Frelas Jakub  - gitara                     Iwona Grabowska
  3. Gleń Bruno  - akordeon                 Dariusz Bogdanowicz
  4. Koziara Rafał  - fortepian             Tatiana Kucharuk
  5. Larwa Ewa  - fortepian                  Danuta Grasza
  6. Mazurek Mikołaj  - skrzypce         Maksym Kucharuk
  7. Raczkiewicz Wiktoria  - gitara       Iwona Grabowska

  Klasa IV cykl czteroletni

  1. Adamowicz Julia - waltornia          Grażyna Barcicka
  2. Babij Hanna - flet                              Czeczko-Krukowska/Jolanta Antonik
  3. Blicharz Konrad - waltornia            Grażyna Barcicka
  4. Bulicz Dominika - flet                       Czeczko-Krukowska/Małgorzata Tokarz
  5. Fus Beata - flet                                  Czeczko-Krukowska/Małgorzata Tokarz
  6. Grabowska Emilia - gitara               Iwona Grabowska     
  7. Jargieło Klaudia - fortepian            Tatiana Kucharuk
  8. Kobielarz Otylia - skrzypce             Maksym Kucharuk
  9. Kołodziej Patrycja - saksofon        Wiesław Mazurek
  10. Kulik Izabela - flet                             Czeczko-Krukowska/Jolanta Antonik
  11. Maciocha Mateusz - saksofon       Wiesław Mazurek
  12. Martyka Emil - trąbka                       Mateusz Krawiec
  13. Martyka Marcin - klarnet                 Zbigniew Biliński
  14. Olszewska Dominika - flet               Czeczko-Krukowska/Małgorzata Tokarz
  15. Olszówka Filip - trąbka                     Mateusz Krawiec
  16. Osuch Maciej - saksofon                 Wiesław Mazurek
  17. Szatowski Rafał - akordeon             Dariusz Bogdanowicz
  18. Świerzak Marcel - akordeon            Dariusz Bogdanowicz
  19. Tutka Katarzyna - altówka               Wiaczesław Kucharuk
  20. Wnuk Rafał - fortepian                     Beata Kukiełka/Danuta Grasza
  21. Zych Ada - gitara                               Iwona Grabowska
Data dodania: 2022-10-25 10:51:52
Data edycji: 2022-10-26 11:23:45
Ilość wyświetleń: 35

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Nasi Partnerzy

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

H. Jackson Brown

Motto naszej szkoły
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej