*********W DNIACH 05 - 09 GRUDNIA ZAJĘCIA Z P. DARIUSZEM BOGDANOWICZEM SĄ ODWOŁANE********W DNIACH 05 - 07 GRUDNIA ZAJĘCIA Z P. TATIANĄ KUCHARUK SĄ ODWOŁANE********

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Absolwenci 2019/2020

Absolwenci PSM I stopnia w Biłgoraju

w roku szkolnym 2019/2020

 

                                        Klasa VI cykl sześcioletni

 

  1. Jagodziński Patryk   - akordeon - nauczyciel - Jarosław Kloc
  2. Mełges Aleksandra  - skrzypce                       - Maksym Kucharuk 
  3. Rybak Agata              - skrzypce                       - Maksym Kucharuk
  4. Syty Miłosz                - perkusja                       - Konrad Biczak

 

                                        Klasa IV cykl czteroletni

  1. Bil Bartłomiej                   - trąbka   - nauczyciel  - Mateusz Krawiec
  2. Bil Paweł                           - perkusja                      - Konrad Biczak
  3. Brodziak Piotr                  - gitara                           - Iwona Grabowska
  4. Góra Natalia                     - saksofon                     - Wiesław Mazurek
  5. Gumiela Emilia                 - skrzypce                     - Maksym Kucharuk
  6. Jagusztyn Antoni             - perkusja                     - Konrad Biczak
  7. Jezierczuk Emilia             - waltornia                    - Grażyna Barcicka
  8. Kara - Sajek Antoni          - perkusja                     - Konrad Biczak
  9. Kara - Sajek Zofia             - perkusja                     - Konrad Biczak
  10. Metner Martyna               - trąbka                         - Mateusz Krawiec
  11. Metner Natalia                 - klarnet                        - Zbigniew Biliński
  12. Myszak Amelia                 - wiolonczela                - Katarzyna Kot-Tymura
  13. Myszak Oliwia                  - wiolonczela                - Katarzyna Kot-Tymura
  14. Ogonowski Dominik        - fortepian                     - Danuta Grasza
  15. Olczyński Maksym          - perkusja                      - Konrad Biczak
  16. Rapa Dominik                   - trąbka                         - Mateusz Krawiec
  17. Silezin Julia                      - saksofon                     - Wiesław Mazurek
  18. Sławek Hanna                  - fortepian                    - Markiyan Popil
  19. Stelmach Miłosz              - akordeon                    - Jarosław Kloc     
  20. Wojciechowska Amelia  - perkusja                      - Konrad Biczak
  21. Zań Jagoda                       - flet                               - Małgorzata Tokarz
  22. Zielińska Emilia                - akordeon                    - Jarosław Kloc
Data dodania: 2022-10-25 13:23:32
Data edycji: 2022-10-26 11:18:36
Ilość wyświetleń: 25

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Nasi Partnerzy

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

H. Jackson Brown

Motto naszej szkoły
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej