*********W DNIACH 05 - 09 GRUDNIA ZAJĘCIA Z P. DARIUSZEM BOGDANOWICZEM SĄ ODWOŁANE********W DNIACH 05 - 07 GRUDNIA ZAJĘCIA Z P. TATIANĄ KUCHARUK SĄ ODWOŁANE********

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Absolwenci 2020/2021

ABSOWENCI  PSM I stopnia w BIŁGORAJU

W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 

 

KLASA VI CYKL SZEŚCIOLETNI

 

  1. Jasińska Aleksandra         - skrzypce     - nauczyciel - Maksym Kucharuk
  2. Larwa Adam                       - akordeon                         - Jarosław Kloc
  3. Litwin Monika                    - skrzypce                          - Maksym Kucharuk
  4. Mazur Sergiusz                  - fortepian                         - Beata Kukiełka
  5. Różański Rafał                   - skrzypce                         - Maksym Kucharuk
  6. Rudy Lena                          - fortepian                         - Beata Kukiełka
  7. Salik Bartłomiej                 - trąbka                              - Mateusz Krawiec
  8. Salik Jakub                        - perkusja                          - Konrad Biczak
  9. Szabat Amelia                   - skrzypce                         - Maksym Kucharuk

 

 

KLASA  IV  CYKL CZTEROLETNI

 

  1. Cedzidło Gabriela          - waltornia -  nauczyciel - Grażyna Barcicka
  2. Czajka Aleksandra        - saksofon                        - Wiesław Mazurek
  3. Fus Kacper                     - akordeon                       - Dariusz Bogdanowicz
  4. Fus Mateusz                  - saksofon                        - Wiesław Mazurek
  5. Kołodziej Michał           - akordeon                        - Dariusz Bogdanowicz
  6. Małysza Szymon           - gitara                              - Wiesław Mazurek
  7. Rapa Gabriela                - akordeon                        - Jarosław Kloc
  8. Rutkowski Jakub           - klarnet                            - Zbigniew Biliński
  9. Sędłak Wiktoria             - flet                                   - Małgorzata Tokarz
  10. Sokal Szymon                - perkusja                         - Konrad Biczak
  11. Szcząchor Mateusz      - fortepian                        - Danuta Grasza
  12. Węgrzyn Sara                - saksofon                        - Wiesław Mazurek
  13. Zieliński Mateusz         - akordeon                        - Jarosław Kloc
  14. Zieliński Radosław       - akordeon                        - Jarosław Kloc
  15. Zych Natalia                  - fortepian                         - Markiyan Popil

 

 

 

 

Data dodania: 2022-10-25 13:35:41
Data edycji: 2022-10-25 14:57:47
Ilość wyświetleń: 38

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Nasi Partnerzy

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

H. Jackson Brown

Motto naszej szkoły
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej