*********W DNIACH 05 - 09 GRUDNIA ZAJĘCIA Z P. DARIUSZEM BOGDANOWICZEM SĄ ODWOŁANE********W DNIACH 05 - 07 GRUDNIA ZAJĘCIA Z P. TATIANĄ KUCHARUK SĄ ODWOŁANE********

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Absolwenci 2021/2022

ABSOLWENCI  PSM I st. w Biłgoraju

w roku szkolnym  2021/2022

 

Klasa VI cykl  6 - letni

 

  1. Bednarz Milena                  - skrzypce - naucz.  - Maksym Kucharuk
  2. Fusiarz Blanka                    - skrzypce                 - Maksym Kucharuk
  3. Grabias Gabriel                  - klarnet                    - Zbigniew Biliński
  4. Mazurek Amelia                 - fortepian                - Tatiana Kucharuk
  5. Mełges Adam                     - fortepian                - Mateusz Krawiec
  6. Niemiec Emilia                   - klarnet                    - Zbigniew Biliński
  7. Odrzywolska Katarzyna    - akordeon               - Jarosław Kloc
  8. Socha Teresa                      - fortepian                - Markiyan Popil
  9. Stelmach Adrian                - akordeon                - Jarosław Kloc
  10. Tucka Wiktoria                   - akordeon               - Dariusz Bogdanowicz
  11. Ważny Mikołaj                    - trąbka                     - Mateusz Krawiec
  12. Wenek Aleksandra            - fortepian                - Danuta Grasza

 

Klasa IV cykl 4 – letni

 

  1. Brytan Justyna                  - fortepian    - naucz  - Danuta Grasza
  2. Brytan Monika                  - fortepian                  - Olena Popil
  3. Ciechiewicz Piotr              - gitara                        - Iwona Grabowska
  4. Dziduch Wiktoria              - gitara                         - Iwona Grabowska
  5. Frąk Julia                            - saksofon                  - Wiesław Mazurek
  6. Jakubusek Oliwia             - flet                            - Małgorzata Tokarz
  7. Kita Karina                       - saksofon                   - Wiesław Mazurek
  8. Kita Rafał                           - klarnet                      - Zbigniew Biliński
  9. Krzychowiec Marcela      - waltornia                  - Grażyna Barcicka
  10. Kupczak Oskar                 - akordeon                  - Jarosław Kloc
  11. Marczak Mateusz            - trąbka                       - Mateusz Krawiec
  12. Mielnik Magdalena          - gitara                        - Iwona Grabowska
  13. Minkiewicz Dawid           - perkusja                    - Konrad Biczak
  14. Niemiec Jakub                 - saksofon                   - Wiesław Mazurek
  15. Oleszczak Tomasz          - akordeon                  - Dariusz Bogdanowicz
  16. Rój Julita                           - saksofon                   - Wiesław Mazurek
  17. Sędłak Karol                     - perkusja                    - Konrad Biczak
  18. Stachów Marek                - akordeon                  - Dariusz Bogdanowicz
  19. Stelmach Aleks                - wiolonczela              - Katarzyna Kot - Tymura

 

Data dodania: 2022-10-25 13:43:36
Data edycji: 2022-10-25 14:40:06
Ilość wyświetleń: 36

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Nasi Partnerzy

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

H. Jackson Brown

Motto naszej szkoły
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej