Czcionka:

A+A-

Kontrast:

REKRUTACJA 2021/2022

Film promocyjny

 

Lista kandydatów zakwalifikowanych i  niezakwalifikowanych do kształcenia muzycznego na rok szkolny 2021/2022 (kolejność alfabetyczna) 

 

Fortepian

  1. Bielańska Natalia
  2. Czop Kamila
  3. Dudkiewicz Anastazja
  4. Gnyp Maria
  5. Klimiuk Antoni         
  6. Klus Natan
  7. Krupczak Hanna
  8. Ksiądz Łucja
  9. Książek Albert
  10. Książek Karol                           
  11. Kulicka Zuzanna
  12. Łubiarz Lena
  13. Moskwa Kamil
  14. Moskwa Konrad               
  15. Olekszyk Kacper
  16. Sprysak Aleksander
  17. Surmacz Maja
  18. Wardach Klara

 

Skrzypce

  1. Buszko Aleksandra
  2. Kapka Ksawery
  3. Kozyra Marcel
  4. Ładosz Kinga
  5. Oleszek Julia
  6. Surmacz Kinga
  7. Wołoszyn Kornelia

 

Akordeon

  1. Oleszczak Dominik
  2. Zieliński Jan        
  3. Zych Stanisław        

 

Perkusja

  1. Granda Marcel
  2. Kapka Adrian        
  3. Mazurek Ignacy

 

Saksofon

  1. Brzozowski Dawid
  2. Mędykowski Oskar
  3. Wróbel Wiktoria  

 

Trąbka

  1. Buszko Karol
  2. Jargieło Jan

 

Klarnet 

  1. Kowalska Kornelia

 

Flet 

  1. Kozdra Joanna

 

Waltornia

  1. Krzeszowiec Zuzanna

 

Gitara,  wiolonczela

  1. Jaworski Michał
  2. Korgul Klara                       
  3. Kozioł Wiktor                      
  4. Kuśmierczyk Maciej
  5. Muzyka Kacper             
  6. Reineri Tayari Samira

 

kandydaci  niezakwalifikowani   

  1. Łyś Maria
  2. Nizio Laura
 

LISTA  UCZNIÓW  KLAS  PIERWSZYCH  ZOSTANIE  OGŁOSZONA  2 sierpnia 2021 r.      

Data dodania: 2021-08-25 12:24:36
Data edycji: 2021-08-25 13:21:47
Ilość wyświetleń: 49

Dziennik elektroniczny

Zaloguj się
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Nasi Partnerzy

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

H. Jackson Brown

Motto naszej szkoły
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej